0 Kč

Zajímají Vás RAW recepty k nabízeným produktům LifeFood Chocolate? V této rubrice jich pro Vás několik máme...

Lehký čokoládovo-pomerančový mousse

Ingredience

prášku z baobabu 1 lžička
pomerančového džusu 285 ml
pomerančové kůry 1 lžíce
sirupu z jakonu 1 lžíce
Lifefood čokolády 80% 200 g
prášku z lucumy 1 lžička

Příprava

Rozpusťte čokoládu ve vodní lázni, nechte ji vychladnout při pokojové teplotě, potom dejte na 45 sekund až 1 minutu do ledničky (ne déle). Dejte čokoládu do mixéru, přidejte baobab, lucumu, jakonový sirup a prášek ze sušeného pomeranče a pozvolna mixujte. Během mixování pomalu přilévejte pomerančový džus a zároveň zvyšujte rychlost. Mixujte do požadované konzistence. Potom nechte na chvilku odpočinout v ledničce. Pěna je hotová a můžete ji kreativně našlehat třeba do oblíbené skleničky na vrstvu čokolády a kokosového krému. Ozdobte pomerančovou kůrou.

Mrkvovo-ořechová kaše s čokoládovým sypáním

Ingredience

šťávy z vymačkaného citronu 3 lžičky
sirupu z agáve 3 lžičky
mrkve 250 g
sirupu z jakonu 3 lžičkyL
ifefood čokolády 80% 35 g
Lifefood čokolády pomerančové nebov lašských ořechů 140 g

Příprava

Nastrouhanou mrkev promíchejte se sirupem z jakonu a šťávou vymačkanou z citrnou a nechte 15 minut, aby se ingredience pěkně prolnuly.  Poté ze směsi slijte vodu a dejte ji stranou - můžete ji vypít jako džus. Mrkev nyní smíchejte se sirupem z agáve a vlašskými ořechy, které by měly být namleté skutečně jemně až jako ořechová mouka.  Nakonec nastrouhejte čokoládu na hravé hoblinky a kaši jimi posypejte.

Jahodová palačinka s oříškovým krémem Dream Cream

Ingredience

jahod 500 gbanánů 5 kusů
Lifefood čokolády 80% 70 gD
ream Cream Hazelnut 2 sklenice

Příprava

Jahodová palačinka
Rozmixujte 500 g jahod a dva zralé banány. Hmotu stejnoměrně rozetřete na pláty a dejte schnout, do trouby nebo sušičky, dle svých možností. 

Náplň
Nyní natřete palačinku oříškovým Dream Creamem. Rovnoměrně na něj vyskládajte stejnoměrné plátky banánu. V případě potřby propíchnětě párátkem, aby se palačinka nerozrolovala. 

Čokoládová poleva
Rozehřejte 80% raw Lifefood čokoládu ve vodní lázni, nebo pokud můžete vystavte sluníčku. Čokoládovou polevou ozdobte nachystané palačinky. Dozdobte kousky ovoce.Zdroj: lifefood.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.